Het Team

Remko van der Weijden
Managing Director

rvanderweijden@ankeramsterdamspirits.nl
+31(0)20 606 3040


www.ankeramsterdamspirits.nl
Arno Lensing
Sales

alensing@ankeramsterdamspirits.nl
+31 (0) 20 606 3053


www.ankeramsterdamspirits.nl
Sandra Koot
Sales

skoot@ankeramsterdamspirits.nl
+31 (0) 20 606 3051


www.ankeramsterdamspirits.nl
Jaco Vlemingh
Key Account Manager

JVlemingh@ankeramsterdamspirits.nl
+31(0)20 606 3045


www.ankeramsterdamspirits.nl
Jasper Stam
Sales

jstam@ankeramsterdamspirits.nl
+31(0)20 606 3050


www.ankeramsterdamspirits.nl
Andries Visser
Spirits & Tasting consultant

avisser@ankeramsterdamspirits.nl
+31(0) 20 606 3052


www.ankeramsterdamspirits.nl
Boy Visser
Accountmanager

bvisser@ankeramsterdamspirits.nl
+31 (0) 20 606 30 30


www.ankeramsterdamspirits.nl
Maaike Stuive
Sales

mstuive@ankeramsterdamspirits.nl
+31(0)20 606 3000


www.ankeramsterdamspirits.nl

 
HOME | HET TEAM | OVER ANKER | EIGEN IMPORT | NIEUWS | VACATURES | CONTACT
Om naar de Anker Amsterdam Spirits Webshop te gaan, kunt u op onderstaande button klikken


Wilt u klant worden bij Anker Amsterdam Spirits? Meld u hier dan aan.
» Aanmelden als klant
  • CIROC COCONUT
    70 cl

    4-CI-SC-38


     
     Klik om te bestellen
  • CIROC PEACH 70 cl
    4-CI-SP-38

     Klik om te bestellen
  • CIROC RED BERRY 70 cl
    4-CI-RF-38
     
     Klik om te bestellen
  • FENTIMAN TONIC WATER doos (24x20 cl)
    1-FM-TD-00
    Klik om te bestellen